מאמרים
טיפים חשובים לקראת תחילת הלימודים האקדמיים

היערכות טרם מועד פתיחת הלימודים, היא תנאי מכריע להצלחה בלימודים ומימוש מטרות ושאיפות, בין אם מדובר במציאת עבודה נוחה שתשתלב עם הלימודים ובין אם מדובר בהכנת סביבת הלימודים, שמהווה גורם חשוב ומשמעותי. על מנת להצליח בלימודים ולהגיע להישגים שהסטודנט סימן לעצמו, יש לקחת בחשבון מספר דברים שיוכלו לעזור לו להתכונן ולהיערך מראש.

קרא עוד... [טיפים חשובים לקראת תחילת הלימודים האקדמיים]
 
מציאת עבודה בלונדון - טיפים והמלצות

שירה של חוה אלברשטין מספר על כך שבלונדון יש יותר סרטים, מוסיקה טובה, טלוויזיה מצוינת ואנשים אדיבים. את העובדה כי בלונדון יש גם קריירות מזמינות ומפתות, ואפשרויות תעסוקה רבות גם לישראלים היא לא מציינת, אולי בגלל התקופה.

קרא עוד... [מציאת עבודה בלונדון - טיפים והמלצות]
 
חוגים לזמן הפנוי - לימודי קורס אקסל

אנשים רבים, מבוגרים וצעירים, נהנים מזמן פנוי רב יותר מאי פעם. דבר זה הינו תוצאה ישירה מהתפתחות העולם המודרני, שכולל כמובן את התעשייה, הייצור ההמוני והמחשבים המשוכללים. ככל שתהליכי הייצור, המסחר והתעשייה נעשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים יותר, כך בני האדם זוכים לשעות פנאי רבות יותר.

קרא עוד... [חוגים לזמן הפנוי - לימודי קורס אקסל]
 
מיחוזר גורלי
מאמרים

בקיומן של בעיות כדור הארץ כתוצאה מזיהום לא צריך לשכנע אף אחד. המציאות מדברת בעד עצמה. מים מזוהמים זורמים בנחלים, הנהרות ובים, האוויר מזוהים וגם האדמה שממנה כולנו ניזונים.

קרא עוד... [מיחוזר גורלי]
 
כל מה שצריך לבדוק על שירותי ליסינג
מאמרים

ליסינג היא מילה שמסתובבת בשוק הרכבים הישראלי כבר מזה תקופה ארוכה. למרות הנוכחות המרשימה שלה, והדרך בה רעיון הליסינג השתלב בשוק הישראלי היקר, לא כולם מבינים עדיין במה מדובר, וכיצד ניתן למנף את כוחו של הליסינג לטובתנו.

קרא עוד... [כל מה שצריך לבדוק על שירותי ליסינג]
 
«התחלההקודם123הבאסיום»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL